Острівський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [292]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банк даних результатів роботи з обдарованими дітьми

Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

(назва школи)

у  2015-2016 н.р.

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця конкурсу

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(районний, обласний, всеукраїнський

міжнародний)

Зайняте місце (якщо місце командне - з позначкою «К»)

При-

мітка

1.

Якимів Дмитро

9

Краща екологічна стежка

районний

ІІІ

Коштура Н.Й.

2.

Тихоліз Богдан,

Огородник Христина

Пристайко Вікторія

 

«Сурми звитяги»

районний

І

Хомишин М.

3.

Бігус Ірина Волод.

9

Міжнародний мовно-літературний конкурс для учнівської молоді ім.. Т.Шевченка

районний

ІІІ

Панкевич Г.Г.

4.

Живко Д.Ярослав.

11

Олімпіада з інформаційних технологій

районний

ІІ

Хомишин М.Р.

5.

Пристайко Вікторія Руслан.

10

Олімпіада з інформаційних технологій

районний

ІІІ

Хомишин М.Р.

6.

Бігус Ірина Волод.

9

Олімпіада з трудового навчання

районний

ІІІ

Хомишин М.Р.

7.

 

Пристайко Вікторія

10

Олімпіада з англійської мови

районний

V

Дебеляк Богдана Яросл.

8.

Харчук Олександр

11

Олімпіада з англійської мови

районний

V

Дебеляк Богдана Яросл.

9.

Бігус Ірина

9

Олімп. з основ християнської етики

районний

V

Кузняк О.В.

10.

Кондратюк Тетяна

8

Олімп. з основ християнської етики

районний

V

Кузняк О.В.

11.

Богун Христина

10

Олімпіада з правознавства

районний

V

Жолобович І.М.

12.

Пристайко Вікторія

10

Олімпіада з історії

районний

VI

Гричук Н.Л.

13.

Курило Катерина

1

Конкурс фотографій “Мої перші сто днів у школі», номінація «Ми навчаємось»

районний

ІІ

Новікова Н.О

14.

Хомишин Віолетта

1

Конкурс фотографій “Мої перші сто днів у школі»,номінація «Мої захоплення»

районний

ІІ

Новікова Н.О

 

15.

Качуроський Дмитро

1

Конкурс фотографій “Мої перші сто днів у школі», номінація «Ми навчаємось»

районний

ІІІ

Новікова Н.О

16.

Якимів Дмитро

9

«Різдвяні канікули»

районний

І

 

17.

Вокальний ансамбль

 

«Різдвяні канікули»

районний

ІІ

Коцур Т.Т.

 

18.

Курило Катерина

1

«Перші сто днів у школі», фото

 «Я поспішаю…»

районний

 

Новікова Н.О.

 

19.

Качуровський Дмитро

1

«Перші сто днів у школі», фото

«Я уже казки читаю…»

районний

 

Новікова Н.О.

 

20.

Хомишин Віолетта

1

«Перші сто днів у школі», фото «До малювання маю хист…»

районний

 

Новікова Н.О.

 

21.

Приймак Анна

4

Проект «Речовини у ванній кімнаті та їх властивості»

районний

ІІІ

Смілко О.М.

22.

Гринда Тарас, Клейн Христина

3

Проект «Славетні українці мого краю»

районний

ІІІ

Пагутяк С.Є.

23.

Мороз Єлизавета,

Пагутяк Віталій

2

Проект «Пташина їдальня»

районний

ІІІ

Чавус І.І.

 

24.

Колектив учнів 1 класу

 

Проект «Як живуть мурахи?»

районний

І

Новікова Н.О.

 

25.

Колектив учнів 2 класу

 

Проект «Як зберегти ялинку перед новорічними святами»

районний

ІІ

Чавус І.І.

 

26.

Колектив учнів 3 класу

 

Проект «Вода-рятівник. Вода- руйнівник»

районний

ІІІ

Пагутяк С.Є.

 

27.

Колектив учнів 4 класу

 

Проект «Україна на карті світу. Уявні подорожі в інші країни»

районний

ІІ

Смілко О.М.

 

28.

Коваль Людмила

11

«Природа і фантазія», номінація «Коренепластика»

районний

ІІІ

Коштура Н.Й.

29.

Кондратюк Тетяна

8

«Природа і фантазія», номінація «Малюнок на склі»

районний

ІІ

Коштура Н.Й.

30.

Біньковська Христина

6

«Природа і фантазія», номінація «Писанкарство»

районний

ІІІ

Коштура Н.Й.

 

31.

Малиш Роман

6

«Природа і фантазія», номінація «Бісерування»

районний

І

Коштура Н.Й.

 

32.

Пагутяк Назар

11

«Ким я хочу бути? Як я цього досягну?»

районний

І

Возняк О.С.

 

33.

Харчук Олександр

11

«Ким я хочу бути? Як я цього досягну?»

районний

ІІІ

Возняк О.С.

34.

Харчук Олександр

11

Біг на 1500м

районний

І

Пазюк Р.В.

 

35.

Коваль Людмила

11

Біг на 800м

районний

ІІ

Пазюк Р.В.

36.

Козубаль Людмила

9

Біг на 1500м

районний

І

Пазюк Р.В.

37.

Козубаль Людмила

9

Біг на 400м

районний

ІІІ

Пазюк Р.В.

 

38.

Шрунь Ілона

9

Біг на 1500м

районний

ІІІ

Пазюк Р.В.

 

39.

Команда учнів НВК

 

Змагання з легкої атлетики

районний

ІІІ

Пазюк Р.В.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz