Острівський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [292]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  

Гордість нашої школи

                               Банк даних результатів роботи з обдарованими дітьми

Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

у  2015-2016 н.р.

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця конкурсу

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(районний, обласний, всеукраїнський

міжнародний)

Зайняте місце (якщо місце командне - з позначкою «К»)

При-

мітка

1.

Якимів Дмитро

9

Краща екологічна стежка

районний

ІІІ

Коштура Н.Й.

2.

Тихоліз Богдан,

Огородник Христина

Пристайко Вікторія

 

«Сурми звитяги»

районний

І

Хомишин М.

3.

Бігус Ірина Волод.

9

Міжнародний мовно-літературний конкурс для учнівської молоді ім.. Т.Шевченка

районний

ІІІ

Панкевич Г.Г.

4.

Живко Д.Ярослав.

11

Олімпіада з інформаційних технологій

районний

ІІ

Хомишин М.Р.

5.

Пристайко Вікторія Руслан.

10

Олімпіада з інформаційних технологій

районний

ІІІ

Хомишин М.Р.

 

Бігус Ірина Волод.

9

Олімпіада з трудового навчання

районний

ІІІ

Хомишин М.Р.

6.

 

Пристайко Вікторія

10

Олімпіада з англійської мови

районний

V

Дебеляк Богдана Яросл.

7.

Харчук Олександр

11

Олімпіада з англійської мови

районний

V

Дебеляк Богдана Яросл.

8.

Бігус Ірина

9

Олімп. з основ християнської етики

районний

V

Кузняк О.В.

9.

Кондратюк Тетяна

8

Олімп. з основ християнської етики

районний

V

Кузняк О.В.

10

Богун Христина

10

Олімпіада з правознавства

районний

V

Жолобович І.М.

11.

Пристайко Вікторія

10

Олімпіада з історії

районний

VI

Гричук Н.Л.

12.

 

Курило Катерина

1

Конкурс фотографій “Мої перші сто днів у школі», номінація «Ми навчаємось»

районний

ІІ

Новікова Н.О

 

 

 

 

 

 

 

13.

 

Хомишин Віолетта

1

Конкурс фотографій “Мої перші сто днів у школі»,номінація «Мої захоплення»

районний

ІІ

Новікова Н.О

 

14.

Качуроський Дмитро

1

Конкурс фотографій “Мої перші сто днів у школі», номінація «Ми навчаємось»

районний

ІІІ

Новікова Н.О

 

Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

у  2014-2015 н.р.

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця конкурсу

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(районний, обласний, всеукраїнський

міжнародний)

Зайняте місце (якщо місце командне – з позначкою «К»)

При-

мітка

1.

Пасічник Василь

11

"Сурми звитяги"

районний

І

Коцур Т.Т.

2.

Мельник Лілія

9

"Сурми звитяги"

районний

І

3.

Гулич Ірина

11

"Сурми звитяги"

районний

І

Возняк О.С. Хомишин М.Р.

4.

Гудзик Віталій

10

"Сурми звитяги"

районний

І

5.

Тихоліз Богдан

10

"Сурми звитяги"

районний

І

6

Бігус Ірина

8

Олімпіада  із християнської етики

районний

ІІ

Лазаревич Людмила  Тадеївна

7.

Бігус Ірина

8

Олімпіада з географії

районний

ІІІ

Коштура Надія Йосипівна

8.

Гудзик Віталій

10

Конкурс «Об’єднаймось ж, брати мої» науково-дослідницька робота з історії

районний

І

Гричук Надія Леонідівна

9.

Живко Дмитро

10

Олімпіада з інформаційних технологій

районний

І

Тухай О.Б.

10.

Коваль Людмила

10

Конкурс «Квітковий вернісаж» (номінація «Флористика»

районний

ІІ

Коштура М.С.

11

Мороз Єлизавета

1

«Мої перші сто днів у школі»

районний

ІІ

Чавус І.І.

12

Мельник Ярослав

1

«Мої перші сто днів у школі»

районний

ІІІ

Чавус І.І.

13

Гладинюк Тетяна

4

«У світі цікавих проектів»

районний

ІІІ

Новікова Н.О.

14

Колектив 4 класу

 

«У світі цікавих проектів»

районний

ІІ

Новікова Н.О.

15

Колектив 1 класу

 

«У світі цікавих проектів»

районний

ІІ

Чавус І.І.

16

Острівський НВК

 

За активну участь в інтелектуальній грі «Геліантус»

 

 

Коштура М.С.

 

Інтерактивний математичний конкурс «Кенгуру» 2014-2015 н.р.

 

І етап                                      22 учасники

Відмінний результат – 2

1.Хомин Павло – 4 клас

2. Ріжко Софія – 5 клас

Добрий результат – 10

Клипак Микола – 2 кл.

Ричак Дмитро – 2 кл.

Процик Артем – 3 кл.

Іващук Олена – 3 кл.

Яремчук Олександр – 3 кл.

Василишин Віктор – 4 кл.

Стодольна Вікторія – 4 кл.

Гладинюк Тетяна – 4 кл.

Войцик Ірина – 5 кл.

Мельник Денис – 5 кл.

 

 

 

Обдаровані діти – цілий світ, цінна, але досить тендітна частина нашого суспільства. Учені різних країн працюють над проблемою обдарованості. Зміст роботи з обдарованими дітьми включає ряд завдань, а саме: сприяти розвитку кожної особистості, якомога раніше виявляти обдарування кожної дитини і максимально сприяти їхньому розвиткові. Проблема виховання і розвитку здорової, гармонійно розвиненої особистості в усі часи була актуальною. Важливо використовувати різноманітні методи виявлення інтересів і здібностей дітей і надалі спостерігати за їхніми успіхами. Жодна людина, якими б задатками вона не володіла, не може стати талановитим математиком, музикантом або художником, не займаючись багато і наполегливо відповідною діяльністю. Упродовж 2010-2015н.р. в Острівському НВК, як і в цілому у Сокальському районі, діє Програма «Обдаровані діти»,спрямована на забезпечення формування інтелектуального потенціалу вихованців, учнів шляхом створення оптимальних умов для виявлення, надання підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та постійного самовдосконалення обдарованої молоді району. Мета Програми: підтримка обдарованої дитини шляхом створення умов для вільного гармонійного розвитку особистості, забезпечення можливостей для навчання здібної, обдарованої, талановитої молоді, залучення її до систематичної пошукової, науково-дослідницької, експериментальної роботи, впровадження нових технологій навчання, виховання активної, самостійної, ініціативної особистості, яка здатна жити і розвиватися у світі, що постійно змінюється. П’ятого червня 2015 року в актовому залі нашого навчального закладу відбувся захід із вшанування обдарованих дітей під          назвою “Вами пишається школа». Серед дітей, які підтримують імідж Острівського НВК на районному та обласному рівні, переможці та призери предметних олімпіад, члени Сокальської МАН, які стали призерами районного етапу захисту науково-дослідницьких робіт, переможці творчих і патріотичних конкурсів, учасники шкільної команди інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?», які посіли І місце у районі серед команд сільських шкіл. Цього разу найкращі слова звучали на адресу 14 учнів 8-11 класів.Учні-номінанти ділились своїм досвідом, розповідали, як вдалось досягти успіху, співали пісень, виконували музичні твори на саксофоні. І,звичайно, дякували учителям-наставникам, які завжди поруч, щодня підштовхують до вдосконалення, допомагають поглиблювати знання, розвивати здібності. Слова вдячності прозвучали і на адресу батьків, які створюють певні умови для розвитку своїх обдарованих дітей. Директор НВК Кілик С.Я. вручив батькам подяки. Підготувала свято-звіт заступник директора з НВР Возняк О.С.

   

 

Результати окружних олімпіад 2013-2014 н. р.

Банк даних результатів роботи з обдарованими дітьми

Острівського НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

за 2013-2014 н. р.

 




 




 

      

Петльована  Анна , учениця 10 класу , призер  обласного конкурсу МАН  дослідницьких робіт, присвячених 200-річному ювілею Т.Г. Шевченка, на тему «Роздуми Шевченка про долю українського народу у «Передмові» до нездійсненого видання «Кобзаря»(  ІІ місце), призер районного етапу предметних олімпіад з української мови та літератури (ІІІ місце), учасник  обласного конкурсу ( УКУ)  «Молітесь Богові одному, молітесь правді на землі», присвяченого  200 -  річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, президент  шкільного учнівського самоврядування , капітан шкільної команди «Що? Де? Коли?»




 




 




 




 




 

Пасічник Василь, учень 10 класу, призер районного етапу предметних олімпіад з інформаційних технологій (ІІІ місце), активний учасник  художньої самодіяльності, грає на клавішних та гітарі




 




 




 




 



Мельник Лілія, учениця 8 класу, постійний учасник конкурсів вокалістів, творчих конкурсів,переможець районного етапу конкурсу «Різдвяні канікули» у 2012-2013 і 2013-2014 навч. рр..




 




 




 




 


Пристайко Вікторія, учениця 8 класу, переможець і призер окружних олімпіад з історії, світової літератури, математики, хімії,  української мови та літератури, інформаційних технологій, переможець районної та учасник обласної олімпіади з історії, активний учасник шкільних  виховних заходів




 




 




 




 




 



Живко Дмитро, учень 9 класу, переможець районної та учасник обласної олімпіади з інформаційних технологій




 




 




 




 




 




 



Кожан Валентина, учениця 8 класу, призер районного етапу  Міжнародного конкурсу української мови ім. П. Яцика, постійний учасник творчих конкурсів




 




 




 




 




 




 


Ріжко Софія, учениця 4 класу, відмінниця, лауреат  конкурсів «Гринвіч» та «Кенгуру», учасник конкурсу «Колосок», переможець  районного конкурсу «У світі цікавих проектів»




 




 




 




 




 




 


Верхоляк Марко, учень 5 класу, переможець районного етапу конкурсу «Сурми звитяги», активний учасник художньої самодіяльності, навчається у музичній школі  м. Червонограда




 




 




 




 


Інформація про призерів інтерактивних конкурсів

2013-2014 н. р.

«Колосок-осінній» 2013 уч. Коштура М.С.
Золотий – 0
Срібний – 32
Сертифікат учасника – 85
Всіх учасників – 103

«Геліантус – 2013» уч. Коштура М.С.

Диплом за І місце – 1 (Фазан Діана, 9 кл.)
Грамоти з окремих предметів – 9;
Сертифікати учасника – 38


"Соняшник" – 30 учнів учителі Іващук О.П., Возняк О.С.

Пристайко Вікторія – 8 кл., диплом ІІ ст.. (Всеукраїнський рівень)

Щурко Марія – 8 кл., диплом ІІІ ст..,( Всеукраїнський рівень)
Якимів Тетяна – 10 кл., диплом ІІІ ст.., (Всеукраїнський рівень)

Харко Христина – 11 кл., диплом І ст.. (регіональний рівень)

Дитюк Сергій – 11 кл., диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Марчук Тетяна – 11 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Петльована Анна – 10 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Гулич Ірина – 10 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Мельник Лілія – 8 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Щурко Ірина – 7 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Бігус Ірина – 7 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Довгополюк Юлія – 6 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)
Кондратюк Тетяна – 6 кл. диплом ІІ ст.. (регіональний рівень)

Процик Олександр – 5 кл., диплом ІІІ ст.. (регіональний рівень)
Кашуба Галина – 7кл. диплом ІІІ ст.. (регіональний рівень)
Луцик Христина – 10 кл. диплом ІІІ ст.. (регіональний рівень)
Дикий Ярослав – 11 кл. диплом ІІІ ст.. (регіональний рівень)

Учасники:
Василишин Віктор – 3 кл.
Стодольна Вікторія – 3 кл.
Лимич Олесь – 3 кл.
Гладинюк Тетяна – 3 кл.
Хомин Павло – 3 кл.
Мащак Тетяна – 4 кл.
Мелих Віталій – 5 кл.
Дзядик Павло – 5 кл.
Стодольна Юлія – 6 кл.
Антоніщак Дмитро – 6 кл.
Масловська Вікторія – 6 кл.
Коваль Ірина – 6 кл.
Бондаренко Аліна – 6 кл.

"Іду з дитинства до Тараса" – 9 учнів учитель Смеречанська О.Ю.

Пагутяк Руслана – 174 б.; 18м.
Козубаль Галина – 172 19
Бочуляк Ольга – 170 20
Крупа світлана – 164 23
Думич Богдан – 162 24
Харчук Олександр – 148 31
Живко Дмитро – 144 33
Пагутяк Назарій – 136 37
Кузик Святослав –134 38 – усі дипломи учасника.


«Олімпус» учитель Павлів Н.І.

Пристайко Вікторія – 4 місце у Всеукраїнській предметній олімпіаді з хімії (8 кл.);
Кожан Валентина– 6 місце
Мельник Лілія – 8 місце
Федишин Вікторія – 7 кл., учасник
Лещук Софія –7 кл., учасник
Петльований Дмитро – 7 кл., учасник
Гулич Ірина – 10 кл. , учасник
Якимів Тетяна – 10 кл., учасник
Марчук Тетяна – 11 кл., учасник
Харко Христина – 11 кл., учасник

 

Інтерактивний конкурс з історії "Лелека"

(учителі Жолобович І.М., Гричук Н.Л.)

Сертифікат "Золотий лелека"

Процик Олександр

Пристайко Вікторія

Сертифікат "Срібний лелека"

Мельник Лілія

Щурко Марія

Сертифікат "Бронзовий лелека"

Лещук Софія – 7 клас

Федишин Вікторія – 7 клас


 

Інтерактивний конкурс з фізики "Левеня" (учитель Тухай О.Б.)

Сертифікати, які засвідчують ДОБРИЙ результат:

Мельник Лілія – 8 клас

Щурко Марія – 8 клас

Бігус Ірина – 7 клас

Кашуба Галина – 7 клас


 

Інтерактивний конкурс з математики "Кенгуру"

(учителі Марчак С.С. , Паращин Л.В., Новікова Н.О., Чавус І.І.)

Сертифікати, які засвідчують ДОБРИЙ результат:

І етап – 2

Мелих Віталій – 5 кл.

Криндач Павло – 6 кл.

ІІ етап – 19

Василишин Віктор – 3 кл.

Войцик Ірина – 4 кл.

Малиш Роман – 4 кл.

Ріжко Софія – 4 кл.

Охоцький Максим – 5 кл.

Мелих Віталій – 5 кл.

Гремента Наталія – 5 кл.

Криндач Павло – 6 кл.

Войцик Ростислав – 6 кл.

Коміна Анастасія – 7 кл.

Щурко Ірина – 7 кл.

Бочуляк Ольга – 9 кл.

Козубаль Галина – 9 кл.

Крупа Сергій – 9 кл.

Пагутяк Руслана – 9 кл.

Якимів Тетяна – 10 кл.

Петльована Анна – 10 кл.

Гулич Ірина – 10 кл.

Дитюк Сергій – 11 кл.

 

      Впевнена хода до мети

Бобик Ірина Орестівна – учениця 11 класу Острівського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок". Її кредо: «Успіху добиваються невтомною працею». З молодшого шкільного віку дівчинка проявила неабиякі здібності до навчання.    Має  високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів.        Учениця надає перевагу предметам гуманітарного циклу, має широкий кругозір.     




 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz