Острівський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [292]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 навчальний рік 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРЕДМЕТНИХ ШКІЛЬНИХ ОЛІМПІАД:

 

№з/п

Предмет

Класи

Дата

1

Укр.мова і літер.

7-11

19.10

2

Англійська  мова

Польськамова

8-11

8-9

20.10

19,10

3

Правознавство

9-11

12.10

4

Історія

8-11

11.10

5

Економіка

9-11

23.10

6

Математика

6-11

17.10

7

Біологія

8-11

13.10

8

Географія

8-11

23.10

9

Хімія

7-11

24.10

10

Екологія

10-11

18.10

11

Астрономія

10-11

24.10

12

Фізика

7-11

20.10

13

Інформатика

8-11

18.10

14

Інформаційні технології

8-11

20.10

15

Трудове навчання

9,11

20.10

16

Християнська етика

8-10

18.10

17

Зарубіжна література

8-10

19.10

 

 

 

Графік 
проведення ІІ (районного) етапу олімпіад :

  • 4 листопада – іноземні мови (Сокальська СШ І-ІІІст. №3), 8-11 класи;
  • 5 листопада – іноземні мови (англійська мова) (Сокальська СШ І-ІІІст. №3), 8-11 класи;
  • 11 листопада – математика (Сокальський НВК «ЗШ Іст. – гімназія»  ім. Олега Романіва), 6-11 класи;
  • 11 листопада  - християнська  етика  (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №5), 8-10 класи;
  • 12 листопада – біологія (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4), 8-11 класи;
  • 18 листопада – трудове навчання (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2), 9 та 11 класи  (трудове навчання та обслуговуюча праця);
  • 18 листопада  - економіка (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2); 9-11 класи;
  • 19 листопада – українська мова і література (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4), 7-11 класи;
  • 25 листопада – фізика (Сокальський НВК «ЗШ Іст. – гімназія»  ім. Олега Романіва), 7-11 класи;
  • 26 листопада – історія (Сокальська СШ І-ІІІст. №2), 8-11 класи;
  • 26 листопада  - інформатика   (Сокальська СШ І-ІІІст. №2), 8-11 класи;
  • 2 грудня       – хімія (Сокальська СШ І-ІІІст. №3), 7-11 класи;
  • 2 грудня       - правознавство (Сокальська СШ І-ІІІст. №3), 9-11 класи;
  •  3 грудня       – географія (Сокальський НВК «ЗШ І ст. – гімназія»  ім. Олега Романіва), 8-11 класи;
  • 3 грудня        - інформаційні технології  (Сокальська СШ І-ІІІст. №2 (початок);
  •                                      Сокальський НВК «ЗШ Іст. – гімназія»  ім. Олега Романіва,), 8-11 класи;
  •   9 грудня       – екологія (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5); 10-11 класи;
  •   9 грудня        - зарубіжна література (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4), 8-10 класи;
  •    9 грудня        - астрономія (Сокальська ЗШ І-ІІІст. №4); 10-11 класи.

 

 

 

  •  
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz